Internetové stránky | Eshopy | Optimalizace pro vyhledávače

INTERNETOVÉ STRÁNKY S REDAKČNÍM SYSTÉMEM

Vytvořit novou stránku ‹ www-stranky.eu tvorba webu levně – WordPress

WWW stránky snadno

Internetové stránky s redakčním systémem obsahují administrační www prostředí, kde si zákazník spravuje či různě upravuje kompletní  obsah na stránkách vlastními silami v dobu, kdy to vám vyhovuje. Ovládání je intuitivní a proto je také vhodný pro začátečníky, kteří se s redakčním systémem doposud nepotkali.

Redakční systém je dnes hodně probíraným  tématem. Ne každý totiž ovládá odborný programovací jazyk a často stačí jeden chybný krok a mnohahodinová práce je ztracena.

Proto byly vytvořeny redakční systémy pro vlastní správu obsahu internetových stránek.  Redakční systémy pracují na jednoduchém principu, obsahují uživatelsky přívětivé administrační rozhraní, které se často podobá klasickému textovému editoru, přes které je vytváření stránek, příspěvků, galerií a formulářů skutečně maximálně jednoduché.

PROFESIONÁLNÍ REDAKČNÍ SYSTÉM SE SNADNOU OBSLUHOU

Na námi dodaných  webových stránkách používáme redakční systém WordPress, který je jeden z nejpoužívanějších redakčních systémů na světě. WordPress vám umožní jednoduše vytvářet webové stránky a to bez specialisty. Systém WordPress je tedy ideální variantou redakčního systému, pokud nepatříte mezi fanoušky html programování.

Na stránky s redakčním systémem Wodrpress je možné přidávat  mnoho různých rozšíření – doplňků (hodnocení, ankety, zobrazování náhodných obrázků z galerie a další funkce dle vaší potřeby.

Nástěnka ‹ www-stranky.eu tvorba webu levněKompletní nastavení v ceně

Nové internetové stránky vám předáme

  • naplněné vaším obsahem
  • nastavené dle vašich požadavků
  • na požádání upravíme text dle potřeby základní SEO optimalizace pro vyhledávače
  • pravidelný SEO report

Web na klíč

Nové internetové stránky pro vás zajistíme zkrátka komplet na klíč!