Internetové stránky | Eshopy | Optimalizace pro vyhledávače

Tvorba internetových stránek | S námi dostáváte kompletní služby

www-stránky-kompletní-dodávkaTvorba www stránek | Kompletní servis

Tvorba webových stránek se skládá z několika vzájemně se doplňujících se činností, které pokud spolu správně spolupracují, dávají dohromady kvalitně fungující internetové stránky, které vám budou přivádět přesně takové nové zákazníky, které vaše podnikání potřebuje.

Kompletní služby pro www stránky

Dodávku (výrobu) internetových stránek vnímáme jako několik vzájemně se doplňujících služeb, kdy každou upravíme na míru potřebám daného zákazníka. Každý web a nároky na jeho funkce jsou originál a proto ke každému zákazníkovy přistupujeme individuálně.

Dobrý den, potřebuji jednoduchý web….

Ano, toto je jedna z nejčastějších vět, kterou nám řekne zákazník při prvním kontaktu. Po krátkém rozhovoru velmi rychle zjistíme, co vy jako zákazník od nové internetové prezentace očekáváte a navrhneme řešení, které bude odpovídat tomu, co od nových internetových stránek očekáváte.

WWW stránky pro každého s originálním vzhledem

Stojíme si za tím, že by každý web měl být co nejvíce originální, Weby si jsou často podobné, což je dáno jejich funkci nebo formováním obsahu, grafika jako taková by měla být originální. I pro vás vymyslíme web, který bude srozumitelný a graficky originální

optimalizace-pro-web-brno-levněKvalitní a optimalizovaný obsah webu

Aby vaše webovky byly na internetu vidět, je potřeba je vybavit kvalitní a originálním obsahem. Naučíme vás pracovat s vaším vlastním obsahem tak, aby se stal neúnavným obchodníkem, který vám přivede platící zákazníky.

Doména internetových stránek

Nevíte, jak správně pojmenovat váš web? Zeptejte se nás! Zdarma vám vybereme nejvýhodnější doménu pro vaše nové internetové stránky. Nejsme doménový překupníci, doménu zajistíme za nákupní cenu a na vaše údaje. Jsme fér!

Emaily na vlastní doméně

Společně s tvorbou internetových stránek za výhodnou cenu vám nastavíme emaily na vlastní doméně. I email je propagace, tak proč nemít emaily podle vlastní firmy. Tuto službu i nastavení zajistíme zdarma! Email s kapacitou 15 Gb, kalendářem a úložištěm se vám jistě při komunikaci se zákazníky bude hodit.