Internetové stránky | Eshopy | Optimalizace pro vyhledávače

Tvorba (výroba) webových stránek | Jak pracujeme

Tvorba (výroba) www stránek

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na míru. Pro nové internetové stránky vytvoříme vlastní  grafický návrh. Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) přijdou na vaše nové internetové stránky návštěvníci, které přetavíme na vaše nové a platící zákazníky . Toto vše budeme měřit pomocí statistik návštěvnosti vašeho nového webu. Budeme vašimi partnery pro www prostor!

jak-pracujeme-pri-tvorbe-webu-www-brno-levneJak webové stránky vyrábíme:

Návrh internetových  stránek

Tvorbu internetových stránek zahájíme  návrhem a konzultacemi uživatelského rozhraní. Web bude splňovat vaše potřeby a bude správně z pohledu tvorby internetových stránek

Originální grafický návrh designu nových webových stránek

Grafické provedení –  vzhled vašich webových stránek je to první, čeho si návštěvníci všimnou. Buď je upoutá, nebo odradí. První dojem je velmi důležitý . Noví návštěvníci se rozhodují během prvních pěti sekund, využijeme je tak, abychom je zaujali a udrželi na vašich stránkách! Pokud zůstanou, pak máte z poloviny vyhráno.

Redakční systém (CMS) pro administraci internetových stránek

Příjemné intuitivní a jednoduché rozhraní pro správu vaší nové internetové prezentace zajistí cms WordPress. Od jednoduchého vkládání textů, obrázků, linků až po správu fotogalerie, zboží nebo blogu na vašich internetových stránkách. Systém disponuje obrovským množstvím modulů ihned k instalaci.

Řekněte si i vy o nabídku kvalitních a efektivních internetových stránek, které vám zajistí nové zakázky! Poptávka výroby internetových stránek

seo-marketing-brno-web-levneZákladní SEO – optimalizace internetových stránek zdarma
(získáváte v ceně zakázky tvorby www stránek)

  • Získáte od nás SEO přátelské stránky. Systém je maximálně čitelný pro vyhledávače.
  • Bez návštěvníků jsou  webové stránky  jen vyhozené peníze!
  • Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) získají vaše nové internetové stránky ty nejlepší návštěvníky. Zákazníci, kteří hledají vaše služby nebo produkty ve vyhledávačích jako Seznam, Google a další, jsou těmi nejlepšími aspiranty  stát se vašimi novými zákazníky. Toto se projeví v nárůstu poptávek a tím i zisku, který vám vaše nové www stránky přinesou.
  • Doporučujeme pokročilou a dlouhodobou  SEO optimalizaci.

Podrobné statistiky přístupů webu – Google Analytics zdarma
(bez příplatku k ceně webu)

Webovky je nutné stále rozvíjet  a zlepšovat.Měly by sledovat jak konkurenci ve vaší oblasti, tak i vývoj trhu a poptávku. Podrobné statistiky návštěvnosti internetových stránek jsou nedílnou součástí dodávky www stránek. Statistiky pomohou zjistit důležité informace pro vhodné  zásahy do webových stránek. Statistiky návštěvnosti spolehlivě ukáží, kde je na vašem webu chyba!

internetove-stranky-levne-a-s-grafikou-zdarmaZdarma k nové internetové  prezentaci dostanete

Poradenství v oblasti webového  marketingu

Vy znáte svůj obor, my internetovou džungli! Poradíme vám, kde se vyplatí do reklamy na internetu investovat. Obraťte se na nás, jsme vašimi partnery na webu a nenecháme vás utrácet  peníze za reklamu zbytečně.  Pomůžeme vám investovat tak, aby vám propagace přinesla maximální zisk za přijatelnou cenu. Existuje přehršel různých nabídek reklamy na internetu, vybereme pro váš obor tu nejvíce efektivní!

Pomoc se získáním nových zakázek z vašich webových stránek

  1. Zvyšováním konverzního poměru webových stránek:
    Minimalizujeme % zákazníků, kteří vašimi internetovými stránkami pouze protečou. Zajistíme, abyste z návštěvnosti vašich www stránek vytěžili maximum.
  2. Zvýšíme počet kvalitních návštěvníků internetových stránek:
    Na vaše web stránky přivedeme kvalitní návštěvníky přímo pro vás. Nepotřebujete 10.000 návštěvníků denně, kteří na vašich internetových stránkách zůstanou 3 vteřiny. Potřebujete návštěvníka, který na vašem webu zůstane a zašle vám poptávku!

[CONTACT_FORM_TO_EMAIL]