Internetové stránky | Eshopy | Optimalizace pro vyhledávače

Tvorba internetových stránek levně

Internetové stránky levně a rychle

Zajistíme pro vás levné a efektivní internetové stránky, které vás budou efektivně prezentovat na internetu a budou vám přinášet nové platící zákazníky.

tvoba webovek levněJaké internetové stránky pro vás umíte zajistit?

Spravovat internetové stránky od www-stranky.eu vás bude bavit. Je to tak snadné! Vyzkoušejte i vy naše cenově dostupné a moderní internetové stránky pro vaše firemní či soukromé použití.

Vytvořit novou stránku ‹ www-stranky.eu tvorba webu levně – WordPressWWW stránky se snadnou obsluhou a výhodnou cenou

Internetové stránky s redakčním systémem obsahují administrační www prostředí, kde si zákazník spravuje či různě upravuje kompletní  obsah na stránkách vlastními silami v dobu, kdy to vám vyhovuje. Ovládání je intuitivní a proto je také vhodný pro začátečníky, kteří se s redakčním systémem doposud nesetkali.

Redakční systém je dnes hodně probíraným  tématem. Ne každý totiž ovládá odborný programovací jazyk a často stačí jeden chybný krok a mnohahodinová práce je ztracena.

Proto byly vytvořeny redakční systémy pro vlastní správu obsahu internetových stránek.  Redakční systémy pracují na jednoduchém principu, obsahují uživatelsky přívětivé administrační rozhraní, které se často podobá klasickému textovému editoru, přes které je vytváření stránek, příspěvků, galerií a formulářů skutečně maximálně jednoduché jednoduché.

VYUŽIJTE WEB ZA NÍZKONÁKLADOVOU CENU, ALE SE 100 % FUNKCEMI WEBU ZA DESETITISÍCE! WEB NEMUSÍ BÝT DRAHÝ, ZAVOLEJTE NÁM A DOKÁŽEME VÁM TO!

PROFESIONÁLNÍ REDAKČNÍ SYSTÉM SE SNADNOU OBSLUHOU

Na námi dodaných  webových stránkách používáme redakční systém WordPress, který je jeden z nejpoužívanějších redakčních systémů na světě. WordPress vám umožní jednoduše vytvářet webové stránky a to bez specialisty. Systém WordPress je tedy ideální variantou redakčního systému, pokud nepatříte mezi znalce html programování.

Na stránky s redakčním systémem Wodrpress je možné přidávat  mnoho různých rozšíření – doplňků (hodnocení, ankety, zobrazování náhodných obrázků z galerie) a další funkce dle vaší potřeby.

Nástěnka ‹ www-stranky.eu tvorba webu levněKompletní nastavení v ceně

Nové internetové stránky vám předáme

 • naplněné vaším obsahem
 • nastavené dle vašich požadavků
 • na požádání upravíme text dle potřeby základní SEO optimalizace pro vyhledávače
 • pravidelný SEO report

Tvorba webových stránek levně

Nové internetové stránky pro vás zajistíme zkrátka komplet na klíč!

 • Kvalitní grafika
 • Snadná obsluha webu
 • Web můžete aktualizovat všude, kde máte připojení k internetu!
 • Neomezený prostor pro vaše internetové stránky

 Využijte vaše internetové stránky k získávání nových klientů a zakázek na internetu! Zajistíme vám internetové stránky, které vás budou prezentovat na internetu a zároveň z webu přivádět poptávky od nových zákazníků!

Internetové stránky | Základ kvalitní prezentace vašeho podnikání na webu

Nepodceňte prezentaci vašeho podnikání na internetu! Internetové stránky jsou výkladní skříní vaší firmy na internetu, pokud zaujmou vašeho potencionálního zákazníka, budou vám přinášet nové zakázky a tím i peníze do vašeho podnikání.

Nabídněte vašim zákazníkům vaše služby srozumitelně, aby bylo na první pohled jasné, jakou službu nebo produkt váš web nabízí. Neumíte pracovat s obsahem na webu? Máme pro vás řešení – váš nový web kompletně naplníme obsahem tak, aby byl atraktivní pro vyhledávače a srozumitelný pro vaše nové zákazníky.

Tvorba webu na klíč | Vše v jedné zakázce

Dodáme vám kompletní službu, ne jen prázdný web! Poradíme, jakou doménu pro váš nový web zvolit, vymyslíme ideální řešení emailů, abyste měli email vždy po ruce i v mobilu a neunikla vám žádná nová poptávka vašich služeb.

Nové internetové stránky vybavíme srozumitelnou grafikou, kterou pro vás v ceně zakázky nového webu vymyslíme tak, aby byla atraktivní a zároveň splňovala vše, co se odborných požadavků na web týče.

Aby byl web neustále aktuální, naučíme vás nové internetové stránky obsluhovat, budete umět snadno vložit text, obrázky, video nebo jiný obsah pro váš web.

optimalizace-pro-web-brno-levněOptimalizace webu pro vyhledávače

Chcete, aby vaše nové webovky za výhodnou cenu byly na přeních místech google a seznamu? Můžete si vybrat, provedeme optimalizaci pro vyhledávače a dodáme kvalitní originální obsah pro váš nový a cenově dostupný web, nebo vás naučíme, jak s obsahem pro web zacházet, aby pro vás pracoval váš vlastní obsah na webu maximálně efektivně.

Nemáte-li čas, je lepší si optimalizaci pro vyhledávače nechat dodat naší stranou. Máte dostatek prostoru? Rádi vás naučíme, co lze udělat s vaším vlastním obsahem, aby pro vás a vaši firmu na webu pracoval mnohem efektivněji.

Jednoduché weby i velké obsahové www stránky

Rádi vám nabídneme jednoduché internetové stránky pro start vašeho podnikání za výhodnou cenu, či web s velkým množství obsahu, který pro vás upravíme tak, aby váš obsah na internetu opravdu pracoval a přinášel nové zákazníky a nové zakázky pro vaši firmu.

Nabídneme vám internetové stránky, které budou pracovat jako obchodní zástupce na internetu. Nevtíravou formou zaujmou vašeho zákazníka správně podanou informací o vaše produktu nebo službě. Cílem vašeho nového webu je kontakt na poptávajícího zákazníka. Naučíme vás s internetovými stránkami pracovat tak, jako kdyby to byl váš neúnavný obchodník, který na webu pracuje 24 denně!

Web | Grafika | Obsah | Kvalitní a levné internetové stránky vše v jednom

Internetové stránky levně na klíč s kompletním servisem. Tvorba webu neznamená jen zvolit atraktivní grafiku a vhodnou doménu, ale skládá se z mnoha složek, které pro vás poskládáme tak, aby pro vás nové internetové stránky pracovaly na 100 %.

internetové-stranky-web-zdarmaCo obsahuje naše tvorba webu
 • zeptáme se vás, co má web “dělat”
 • vymyslíme ideální formu nového webu
 • poradíme zdarma s doménou
 • navrhneme srozumitelnou grafiku pro www stránky
 • naplníme web obsahem
 • nabídneme vylepšení obsahu pro lepší zobrazování na google a seznamu
 • naučíme vás s webem pracovat
 • zajistíme emailové řešení pro vaši firemní poštu

Každé internetové stránky jsou originál, každý zákazník očekává od tvorby webu něco trochu jiného. Jsme připraveni pro vás najít ideální řešení vašich nových internetových stránek. Levně! Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!